La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

0

POMOCY !!!
Rzadko używam nc+. Odpaliłem teraz część kanałów typu tvn działa normalnie. Ale odpalam eleven i jest czarny ekran. Pokazuje się tylko program tv. Dzwoniłem na infolinię ale za bardzo nie pomogli. Miał ktoś kiedyś tego typu problem?

1

@jedrek7000 Pobierz kanały od nowa

0

@ArterkHD Próbowałem być może mam coś z anteną. Zaraz sprawdzę gdzie indziej.

0

@jedrek7000 Mam to samo w domu na wsi. To jest przez to ze nie używasz długo dekodera ale kurczę niestety nie wiem do końca jak ci pomoc, zawsze jak dzwonimy na infolinie to mówią co trzeba zrobic. Zadzwoń jeszcze raz i powierz ze długo nue używałeś, albo tez jest możliwe ze musi sie dekoder zaktualizować, ja tak miałam ostatnio :)

0

@gwozdz24 Zdała:) miałem problem z anteną dzięki za odpowiedź :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?