La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

1

Takie są mecze z Realem, gdybyśmy przegrali ten mecz dzisiaj np z taką Sevilla, to nikt by nie płakał, klasyk to klasyk rządzi się swoimi prawami wtedy nie patrzy się na tabele i na najbliższe mecze. Barca jest sobie sama winna, obrona rozklejała się w końcówce na różne strony, Real w ataku pozycyjnym nie istnieje za każdym razem gdy wychodzili na nas 3-3, 3-2,4-3 itd bałem się, że wpadnie bramka i tak się stało... chłopaki byli za bardzo pewni siebie. Real zasłużył na 3 pkt swoją grą obroną, Barcelona nie miała takiej przestrzeni po odebraniu piłki nie wychodzili większą ilością graczy i dzięki temu stwarzając sobie solidną okazję. Panowie nic się nie dzieje, we wtorek jest ważniejszy mecz, trzeba się na nim skupić i przede wszystkim Barcelona nie może sobie pozwolić na kontry ze strony Atletico ;) JEDZIEMY PO TRYPLET, A REAL NIECH SIĘ CIESZY! PORAŻKA TO RZECZ NORMALNA, MAMY 1 MIEJSCE W LIDZE! VAMOS

konto usunięte

0

@kontrafakt Mam nadzieje na rewanż w lm

0

@ViscaElBlaugrana wystarczy, że Real odpadnie w LM nawet nie z Barceloną i to wystarczy na słodką zemstę za dzisiejszy mecz ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?