- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1264 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1264 Culés
18
"Wilk z Wall Street" - oglądałem ostatnio ze trzy razy, ale oglądam jeszcze raz :P
2
@tomek256 Racja film świetny, ja mam podobnie ze "Skazani na Shawshank"
0
@ksobi no też uwielbiam ten film,co do wilka też fajny ale raz starczył :D
1
@tomek256 Ja go oglądam właściwie po raz pierwszy. Podoba mi się :p
1
@jackgozdo Są takie filmy które można oglądać milion razy i się nie nudzą... Mam takich kilka np. "wróg u bram" " gra tajemnic" "21" albo "Prestiż " o Zielonej mili już nie wspomniając :p
2
@ksobi A ja Wejście Smoka wersja reżyserska 14 razy i jeszcze mi mało
9
@tomek256 Oglądałeś na Polsacie? To znaczy, że dali Ci pół czekolady zamiast całej. Ocenzurowali przeklenstwa i wycieli ostre sceny, bo oczywiście by zyskać widzów pokazali go o 20:10 i nawet o niczym takim nie poinformowali.
0
@krzychu1526 No tragedia widziałem kawałek, wyciszają w momencie przekleństw...
0
@krzychu1526 właśnie teraz oglądam, trochę właśnie z ciekawości jak to będzie wyglądało z cenzurą ;)
0
@tomek256 Polsat na prawdę schodzi na psy. "Nagi instynkt" też kiedyś ocenzurowali.
1
@PatrychoO Oglądałeś na Polsacie po raz pierwszy ? Współczuję... połowa scen wyciętych:p