La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

konto usunięte

4

Niesamowicie wyglądała ta podrażniona Barca która wyszła na drugą połowę. Przez 10-15 minut te ataku były tak zmasowane, rzadko takie coś widuję się w meczach Barcy.

Iniesta był dziś niesamowity. A Suarez tym bardziej, nic nie grał a strzelił dwie bramki być może na wagę półfinału.

0

@Gandii Jednak grali z przewaga jednego piłkarza, a to sporo ułatwia.

0

@Bobo25 a o tym juz zaraz 50% ludzi zapomni stawiajac barce w roli faworyta, ja uwazam ze szanse sa wyrownane, po tym co widzialem.

0

@poeticus3 Jednak dzięki dwóm bramkom szansę bym dawał jednak większe nam, powiedzmy 55 do 45%. Zgadzam się jednak że powinniśmy mecz rozpatrywać do pierwszej połowy/czerwonej kartki i potem kiedy Atletico się całkiem cofnęło i było logiczne że będzie oblężenie bramki. Nie wpadał bym w hurra optymizm za drugą połowę właśnie ze względu na osłabienie rywala.

0

@Bobo25 musmu sobie przypomniec to, co robilismy w tamtym sezonie KONTRY, tak ziszczylismy np PSG, Bayern, Juventus....jedna dobra kontra na szybkosci i ateti 3 gole od awansu....2 od dogr......w co watpie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?