- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
4
W kontekście faulu na Michale Żyro uważam że zawodnik faulujacy powinien pauzować tyle czasu ile będzie wynosić przerwa w grze kontuzjowanego zawodnika, i taki przepis powinien się pojawić
8
@Tom30 Czysto hipotetycznie: walka ciałem o piłkę, jeden zawodnik się przewraca, sędzia gwiżdże faul, przewrócony piłkarz upadając łamie sobie np rękę, pauzuje powiedzmy 6 tygodni. Falujący też miałby też tyle pauzować?
3
@Bobo25 Mam na myśli brutalne faule które kończą jak z Wasilweskim czy Żyro .
1
@Tom30 Za takie faule i tak dostają po kilka (chyba do max 12) meczy pauzy. W sumie to moze byc i ze 3 miesiące, a i tak takie rzeczy się zdarzają, myślisz że jak zaostrzyli by karę do tego co piszesz by to się skończyło. Wydaje mi się że nie. To są emocję, adrenalina, ludzi ponosi czasem i w takim momencie oni nie myślą czy będą pauzować 1, 2 czy 12 meczy. Tylko żeby nie było że ich bronię, potępiam takie zachowania w całej rozciągłości.
Tylko wydaje mi się że w tym przypadku raczej srogość kary nie ma większego przełożenia na to czy takie incydenty będą się powtarzać czy nie.
2
@Tom30 Ja bym nie szedł w tym kierunku - bo to znowu byłoby zarzewie szeregu interpretacji co do intencji zawodnika itd itp.
Przykład - też znana choć stara już sytuacja z otwartym złamaniem Henrika Larssona jak jeszcze grał w Celticu (
Jeżeli na prawdę chciałoby się walczyć z tego typu sprawami - to należałoby skończyć te farmazony, że to co jest w protokole sędziowskim jest jedyne i ostateczne i na tej podstawie wystawiane są kary. Karać zawodników normalnie po meczach na podstawie nagrań, za wszelkie chamskie wejścia, pyskówki, symulki itp - a nie tylko te które kończą się kontuzją, bo to bez sensu - nie mówię, że od razu meczami - ale jakiś system publicznych ostrzeżeń wystosowywany przez władze Lig, a w przypadku recydywy kary pieniężne i meczowe