- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 692 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 692 Culés
2
Dzisiaj na przystanku autobusowym miałem okazję podsłuchać rozmowę dwóch sympatyków Realu.Temat mógł być tylko jeden,wczorajsze spotkanie na Volkswagen ArenaPanowie zaczęli od nieuznanej bramki Ronaldo,która ich zdaniem powinna być zaliczona.Później temat poszedł dalej i obaj zgodnie stwierdzili że karnego nie powinno być,ba,nawet chcieli kartkę dla gracza wilków za symulowanie :D Uśmiechając się delikatnie słucham dalej..rozmówcy cofnęli się w czasie i stwierdzili że gdyby to była Barca z wtorkowego mecz to Wolfsburg grałby w osłabieniu i przegrywał 1:0.Trochę mnie nosiło żeby im coś powiedzieć,jednak uznałem że na głupotę nie ma rady.Nie były to dzieciaki po 15 lat,tylko goście gdzieś koło 26/27 lat.Chyba obaj za dużo czytają madryckie gazety,co ewidentnie im szkodzi.Swoja drogą madryckie dzienniki znowu się zbłaźniły,a te "statystyki" potwierdzające faworyzowanie Barcy można o kant czterech liter rozbić.Mi się wydaję że takie pisanie bzdur ma na celu wymuszenie na arbitrach bardziej aptekarskie sędziowanie naszych spotkań,karanie graczy Barcy za każde przewinienia,a wszystko po to aby teoria o Uefalonie na jakiś czas upadła.Barcelonę,jak i Real czekają ciężkie pojedynki w rewanżach LM i mam nadzieję że Katalończycy uciszą pismaki,"kibiców"białych wysoką wygraną,a królewscy pożegnają się z LM na swoim stadionie.
3
@konajoncek "Mi się wydaję że takie pisanie bzdur ma na celu wymuszenie na arbitrach bardziej aptekarskie sędziowanie..."
Raczej ma na celu wymuszenie na sedziach "licencji" do jezdzenia na nas jak na swiniach wysicgowych. Ale przeciez jest juz tak od dawna a a poczatki i kulminacja byly za Mou, gdzie ten wielki klub pozwalal obrazac temu burasowi wszystkich i na kazdej konferencji.
0
@konajoncek Bo karnego dla Wolfsburgu nie powinno być, co nie zmienia tego, że Real zagrał jakby ktoś im coś w tyłki powkładał. :p
1
@El dominatore Przeciwnicy będą mogli robić z nami co im się podoba,a my za każdą pierdołe będziemy dostawać kartki,upomnienia itp.Tak to będzie moim zdaniem wyglądać i taki cel ma akcja zorganizowana przez cały Madryt,ten biały i ten pasiaty.
Myślę że już w środę będziemy świadkami "sprawiedliwego"sędziowania.Jest na to dobre rozwiązanie-bardzo dobra gra Barcy i przekonujące zwycięstwo nad rywalem.