La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2018 Culés

8

Osobiście jestem na nie w sprawie sprzedaży Ardy Turana. Gość musiał czekać pół roku, aby móc zagrać w koszulce Barcelony. Może i jego forma nie powala, ale myślę, że nastąpi to dopiero w przyszłym sezonie. Może i minęło parę miesięcy od jego debiutu w Barcy, ale myślę, że warto poczekać, a nie sprzedawać go ze względu na wysoką ofertę transferową z Chin. Sam Turek mówił, aby dać mu jeszcze trochę czasu, a nas nie zawiedzie. Sprzedawać piłkarza po tak naprawdę połowie rozegranego sezonu w klubie, nie było by w porządku.

5

@ViscaBarca123 Poza tym za samo serducho, jakie Arda pokazuje od transferu, nie można by go było sprzedać, to by był po prostu brak szacunku. No i spłaca się samym tym, jaki generuje nam teraz fanbase w Turcji. Gość tam jest traktowany jak bóg, więc teraz Barca jest tam topowym klubem.

A inna sprawa, że z pewnością jeszcze odpali, pomoc w Barcelonie to najtrudniejsza pozycja, jaka jest w całej światowej piłce nożnej, więc potrzeba czasu ;)

0

@ViscaBarca123 Cóż to w ogóle za głupi pomysł ze sprzedażą Ardy?Ludzie chyba postradali zmysły,albo mają za dużo wolnego czasu aby wymyślać takie głupoty.Turan swoją postawą,czekaniem na debiut,zasłużył na szansę gry w podstawowej jedenastce Barcy i należy mu dać czas aby pokazał na co go stać.Kluczem do tego jest dobrze przepracowany presezon pod okiem Lucho i nie wcześniej jak za rok możemy oceniać przydatność Turka dla Barcy,oraz pfuu..rozważać ewentualną sprzedaż.
Myślę że Arda pokaże wszystkim niedowiarkom że jego obecność w Katalonii to nie przypadek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?