La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1900 Culés

konto usunięte

4

Wiecie co mnie cieszy? To,że w tej edycji LM nie ma zdecydowanychfaworytów do półfinału.
Benfica wywiozła dobry wynik z Allianz i w rewanżu zapewne powalczy niesamowicie o najlepszą czwórke. Wolfsburg wiemy co zrobił z Realem.
Właściwie zawsze w półfinale widzimy Real,Bayern i Barce.Tą ostatnia drużyne z wymienionych chce tam widzieć cały czas to wiadome :) Licze jednak,że troche niespodzianek zobaczymy i takie zespoły jak Benfica i Wolfsburg awansują! Bedzie to bardzo cieżkie bo wiemy z kim się mierzą.
Chciałbym zobaczyć ,,świeże" drużyny w tej czwórce. Po pierwszych meczach jest na to duża szansa.

1

@matison Z Wolfsburgiem może być tak jak rok temu z Juve. Każdy chciał na nich trafić a Oni doszli do finału i przez moment nawet nam narobili problemów.

konto usunięte

3

@matison Szczerze mówiąc to w każdym meczu może wszystko się zdarzyć ale jeśli miałbym kogoś stawiać w roli pewniaka to Bayern.
Może nie potrzebnie skreślam Benifcę ale myślisz że wygrają u siebie co najmniej 2-0 bez Jonasa (zawieszony za kartki)? Jeszcze mogę uwierzyć w to że strzelą dwie bramki ale Bayern mając taką siłę ofensywną raczej też coś strzeli, a wtedy mają bramkę na wyjeździe i Portugalczycy mają mocno pod górkę.
Jeśli doszłoby do karnych to stawiam na Niemców.
Mimo wszystko wynik sprawą otwartą ale dzięki 1-0 z AA Bayern moim zdaniem awansuje, problemy na pewno jakieś będą ale "tylko" do ich bramki.

W kolejnych trzech meczach wszystko może się zdarzyć.
Patrząc na grę to stawiałbym na PSG ale wynik ma City i mecz u siebie...
Real u siebie w rewanżu może nastrzelać goli dlatego nie można ich skreślać ale jeden gol Wolfsburga i sprawa się komplikuje jednak żeby strzelić tego gola będą musieli nieźle powalczyć.
Barca (mój cel numer jeden na półfinał) w zasadzie ma zwycięstwo z pierwszego meczu i są faworytem ale stracony gol u siebie daje wielkie nadzieje ATM ponieważ jeden ich gol i mogą murować, a oni to potrafią...

Na pewno każdy mecz sprawą otwartą ale jak dla mnie największe szanse ma Bayern i jeśli musiałbym stawiać na kogoś to zdecydowanie oni.

konto usunięte

1

@Stinger To prawda. Bayern jest z pewnością drużyną która nie wywiozła jakiegoś zachwycającego wyniku,ale nie stracili gola. I to jest ta ogromna przewaga przed rewanżem. Chciałbym żeby Benfica dała rade bo Bayern już powinien odpaść z Juve.Zobaczymy jak to będzie, strata Jonasa to wielki cios.
Jeśli chodzi o Real to mam nadzieje że zagrają we wtorek piach i Wilki po prostu nie dadzą sobie wyrwać tak genialnego wyniku.

konto usunięte

2

@matison No dokładnie tak myślę z tym Bayernem. Może ostatnio nie grają zbyt pięknie ale wynik jest bardzo korzystny dla nich przede wszystkim dlatego że nie stracili bramki u siebie, a im ciężko się wbija sporą ilość goli tym bardziej bez swojego najlepszego strzelca.
Też liczę że Real zagra słabo ale poza tym trzeba liczyć że Wolfsburg nie zagra gorzej niż u siebie. Jeśli nie spanikują i wytrzymają pierwsze 15-20 minut, może nawet pół godziny to myślę że będzie awans ale jeśli w tym czasie stracą bramkę lub zaczną popełniać błędy i dadzą się rozegrać Realowi to będą wielki nerwy do samego końca.
Dogrywka to już będzie przewaga Realu, być może teoretycznie lepsza jest dogrywka na terenie rywala bo jeden gol i rywal ma trudno ale Wilki w dogrywce raczej będą zbyt zmęczeni i mogą dostać jak ATM w finale 2014 dlatego pełna koncentracja i będzie ciekawie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?