La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

4

6 meczy do końca. Nie najgorszy terminarz. 3 punkty rezerwy. Ja wierzę, że...
''Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...'' ♥
Strasznie mnie boli ta porażka, ale biorę przykład z Lucho i ten mecz już przestaje dla mnie istnieć. Teraz liczy się tylko Atletico i awans do półfinału Ligi Mistrzów.
Mam dobre przeczucia co do tego meczu; mimo wszystko.
Przyszło zmęczenie/obniżka formy/rozluźnienie, ale mamy wypracowaną przewagę i nadal jesteśmy 1 w Lidze. Mamy finał Pucharu Króla. I duże perspektywy w Lidze Mistrzów. Doceńmy to co jest i bądźmy dobrej myśli. Ta drużyna już tak wiele nam dała, więc i my dajmy jej teraz wsparcie i mały kredyt zaufania, którego potrzebuje. Nie płaczmy, nie klnijmy i nie sprzedajmy wszystkich do Chin. Uwierzmy w ten Klub, bo ku*wa zasługuje na to, jak żaden inny na świecie. Veb! ...i Dobranoc :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?