- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 956 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 956 Culés
5
Takie spotkania nas sprawdzają. Bo albo jest się kibicem, albo sezonowcem bez jaj, taka prawda. I są konkretne drzwi: "wychodzimy" lub "zostajemy". Trzeba wierzyć w taką ekipę, szczególnie, że nie ma tragedii. Wiadomo, mocna autokrytyka i lecimy dalej, Sezon jest jak życie, nie ma czasu na jakieś bezsensowne długie postoje, zaraz kolejna walka, mecz z Atletico, potem Valencia i gramy dalej. Jestem pewny, że jakoś dociągniemy sezon, osiągniemy założone cele. Można się wściekać, jasna sprawa, ale potem trzeba spojrzeć chłodno na sytuację i nie iść w ślad za tumanami, ale zostać, jak jest się porządnym kibicem od serca. I tak to leci, VeB.
0
@Moonlight Dziękuję Bogu za głos rozsądku. :))
0
@Moonlight mysle, ze takie spotkania nie spowoduje, ze tzw. sezonowcy uciekna - w koncu wciaz jestemy liderami i na kogo wowczas Ci "sezonowcy" mieliby sie przerzucic?;)
Raczej o tych sezonownach bedzie swiadczyc, jak za kilka lat Barca nie bedzie walczyc o majstra albo przyjdzie pare slabszych sezonow
0
@mekston Zawsze mogą się przerzucić na Leicester XDD
Barca ma 3 punkty przewagi w lidze i od 3 meczy nie wygrała...Leicester ma 8 punktów przewagi w lidze i notuje passe 4 zwycięstw z rzędu...
Barca
0
@Yvonne11 ale Leiceter nie gra w LM i nie gra juz w FA Cup to zbyt wiele dla prawdziwego sezonowca. :) W grze sa wciaz Bayern i PSG,
- Bayern ma te przewage, ze ma lepszy wynik z 1 meczu 1/4
- PSG ma te przewage ze moze wygrac 4 trofea (puchar ligi i puchar Francji), a do tego majstra juz maja
0
@mekston Ten wynik to nie wiele lepszy mają.
Tak więc chyba PSG będzie ich najlepszym wyborem.
Gorzej jak z City odpadną. :o
Bycie takim sezonowcem, to jednak ciężki kawałek chleba XDD
0
@Moonlight Wg. mnie wszyscy jesteśmy w pewnym sensie sezonowcami a przynajmniej ludzie w moim wieku którzy kibicują mniej więcej od początku Barcy Guardioli lub ciut wcześniej - przecież od tamtego czasu (a nawet wcześniej) Barca non-stop wygrywa.