La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 859 Culés

5

pisałem swego czasu że Arda na razie wygląda beznadziejnie i że o ile zgadzam się że powinien jeszcze dostać czas (i że to oczywiste) to na pewno nie teraz, bo mamy kluczową część sezon i na dawanie czasu nie mamy możliwości...

oczywiście zostałem wyzwany od trolli, hejterów i klasycznie od sezonowców :)

bo wyraziłem opinię i to krytykę merytoryczną

a dziś widzę że niektórzy którzy wtedy zarzucali mi hejtowanie dla hejtu dziś sami piszą i plusują komentarze krytykujące Ardę :)

no tak bo jak wyglądał źle na tle świetnie grającej drużyny to nie można było krytykować ale jak wygląda źle w drużynie w lekkim dołku to teraz krytyka jest ok

konto usunięte

2

@hoeniker  Ja wczoraj zostałem nazwany kibicem sukcesu, ponieważ napisałem, że Pep Team>Enrique Team.

0

@GenerałXavi Lekko zmodyfikował... jednak ta modyfikacja była kluczowa, potrafimy w końcu grać z kontry :) Tego u Pepa nie było i niektóre drużyny nauczyły się grać przeciwko nam.

0

@N11 typowe

tutaj nie tylko krytyka = bycie wyzwanym od sezonowca, ale także opinia inna niż potwierdzająca niepowtarzalną genialność i wspaniałość tej Barcy może skończyć się wyzwiskami od kibiców sukcesu

konto usunięte

1

@elmayakos Teraz obecnie też tego nie ma. Atak Barcy gra słabo to już nie ma żadnych alternatyw, czy z linii pomocy, jedynie stałe fragmenty, typu rożne, gol w GD był pierwszym strzelonym z rożnego w tym sezonie.

1

@N11 "TERAZ" - teraz to oznacza nasze ostatnie 1,5 tygodnia? Nie tak się ocenia taktykę. Taktykę ocenia się od początku objęcia Barcelony przez LE a przez większość czasu gramy właśnie bardziej uniwersalnie niż u Pepa. To, że piłkarze mają malutki kryzys nie oznacza, że nie ma alternatyw i nie było.

0

@GenerałXavi Może inaczej... U Pepa nie graliśmy z kontry tak często i tak dobrze jak u LE, ot co.

0

@GenerałXavi Dokładnie, zamiana Xaviego na Rakitića na swoje wady i zalety.

konto usunięte

0

@elmayakos Zniżkę formy mamy od spotkania z Arsenalem, a nie od 1,5 tygodnia. Właśnie w takich sytuacjach zobaczymy czy mamy te alternatywy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?