- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 663 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 663 Culés
0
Po pierwsze sprzedając Turana po zaledwie kilku-kilkunastu na koniec sezonu meczach gry, gdzie pauzował przez pół roku, Barcelona okaże swój błąd (30 baniek wyrzuconych w błoto) a poza tym nie zdziwiłbym się gdyby ludzie zaczęli myśleć, że kasa wzięła górę ponad projektem sportowym - co było zawsze priorytetem Barcy.
O ile ta rzekoma oferta z Chin jest prawdziwa. Media różne bzdury czasem opowiadają :)
1
@jacobFCB "Barcelona okaże swój błąd (30 baniek wyrzuconych w błoto) " - akurat gdyby Turana sprzedala za kwote 50+, to raczej nie mozna powiedziec, ze 30 baniek wyrzuconych w bloto, bo ekonomicznie to bedzie swietny inwestycja - dodajac do tego wiek Ardy Turana.
Natomiast kwestia sportowa i tego czego chce Turan to inna sprawa.
1
@mekston Sądzę, że sprzedaż go tak po prostu "o, bo możemy zarobić" bez względu na to co chce Turek, byłoby slabym posunięciem. Enrique z niego tak szybko na pewno nie zrezygnuje. Jestem pewien, że zna jego jakość.
0
@jacobFCB spoko, to jest inny argument niz pisanie, ze sprzedaz za grue miliony byloby wyrzuceniem 30 milionw w bloto - a to napisales.
Wyrzucenie kasy w bloto to np. zakup Ibry lub zakup Czygrynskiego, gdzie w przypadku tego drugiego odsprzedalismy go do Szachtara za 10 milionow mniej.
Jezeli by sie okazalo, ze Arda koeljny sezon zagra slaby - to 1) lata leca, 2) jego cena tez moze spac i wowcza faktycznie moze sie okazac, ze to bylo 30 milionow wyrzucone w bloto.
Co innego kwestie poza ekonomiczne, to jest juz inny dylemat.