- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 739 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 739 Culés
1
Polacy nie zagraja w grupie z Francja na igrzyskach - to dobrze
0
@mekston Ja tam jeszcze nie wiem kto zagra na IO (nie sprawdzałem wszystkich grup i wcześniejszych kwalifikacji) ale wiem że IO zazwyczaj w grupie nie są czymś skomplikowanym (dla mocnych ekip). Z Francją w grupie Polska nie zagra to plus ale może zagrać w fazie pucharowej (ćwierćfinał?), a wtedy przegrywający opada więc może lepiej byłoby wziąć ich do grupy aczkolwiek nie narzekam bo to nie ma sensu.
0
@Stinger dokladnie to moze wyjsc w dwie strony - ale wiesz w recznej np. z 5 koszyka bedzie losowany Katar, a z 4 bodajze Niemcy, wiecj moze sie zdarzyc ze jedna grupa bedzie bardzo mocna - dlatego akurat w przypadku Szczypiornistow to dobrze na wstpie ze beda losowanie po przeciwnej stronie od Francji.
Oczywiscie Francja tez jest do ogrania, ale jednak :)
W przypadku siatkarzy widze to wlasnie w tym stylu ze mocniejsza grupa lepsza.
0
@mekston Oczywiście że lepiej mieć ten plus i omijać Francję już od początku turnieju (w końcu nie jest powiedziane że Polacy zagrają z nimi już w 1/4 dlatego dlaczego nie skorzystać i nie grać z nimi w grupie?) ale mimo wszystko dla mnie najważniejszy był awans, a kto będzie rywalem to będę się "martwił" później po losowaniu ale patrząc na możliwe rozstawienia i to że kilka mocnych drużyn z Europy tam zabraknie to raczej nie ma takiej możliwości by odpaść już w grupie tzn. możliwość jest ale wtedy to nie będzie "wina" mocnych rywali, a po prostu kompromitacja.
0
@Stinger niby tak - choc jak mistrzowie Europy (Niemcy) losowani sa z 4 koszyka, a wicemistrzowie swiata (Katar) z piatego to tworzy inny uklad niz w siatke, gdzie w kazej grupie na pewno beda po dwie slabsze zespoly, a tutaj moze byc 5 silnych kandydatow, a miejsc bedzie 4.