La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

0

Za tydzień mecz Getafe - Real. Pierwszy raz ucieszę się ze zwycięstwa Realu. Getafe coraz bliżej Segunda. :)

konto usunięte

4

@Pawlak1992 Patrząc jak Real i Atletico odrobili punkty do Barcy to ja z tego ew. zwycięstwa Realu cieszył się nie będę bo wolę stratę punktów Realu niż spadek Getafe ale oczywiście plusem w tym meczu na pewno byłoby zwiększenie szans na spadek Getafe także żadna wygrana mnie nie ucieszy ale przynajmniej jeden przegrany albo straci punkty przez co może stracić szanse na mistrzostwo albo straci ważne punkt by się utrzymać w lidze dzięki czemu za rok Real nie dostanie za darmo punktów od Getafe.

0

@Pawlak1992 Każdy wynik tego meczu będzie cieszył :)

2

@Stinger Ja też wolę stratę punktów Realu, ale wiem, że to niemożliwe. Wcześniej podkładanie się Realowi przez Getafe tylko mnie wkurzało, a teraz przynajmniej będzie jeden plus tego. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?