- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
0
Strasznie zycze Lisom aby wygrali ta ligę . Za rok w Lidze Mistrzow mam nadzieje ze pokaza jak gra sie sercem i umiejętnościami a nie pieniędzmi . Chociaż zastrzyk gotówki tez im sie przyda , a dostaną ogromne pieniadze . Naprawde zasłużyli na mistrzostwo a 14 meczy wygranych po 1 0 mowi samo za siebie .
0
@Janas11224 Nie łudź się, Kante i Mahrezem pół Europy się interesuje, a ci dwaj goście stanowią tak 2/3 wartości drużyny. Obstawiam, że Vardy też takiego sezonu nie powtórzy. Fajna historia kopciuszka i życzę im z całego serca, by utarli nosa bogaczom i wygrali ligę, ale o północy (czyli wraz z końcem sezonu) "zaklęcie" przestanie działać i trzeba się będzie zmierzyć z twardą rzeczywistością świata, którym rządzą pieniądze.
0
@barcafan_89 Tak masz racje , ale pamiętaj ze naprawde duże pieniadze wpłyną na ich konto . Za wygranie ligi za udział w lidze mistrzów . Z samych praw telewizyjnych z Angli sa ogromne kwoty . Mysle ze jesli ktoś to dobrze zaplanuje to moga namieszać w Europie czego im zycze z całego serca .