La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

0

Kurcze powrót po nawet krótkim banie jest wielka ulga.dzindybry więc.zastanawialem się za co można dostać takiego bana i już teraz wiem:Ď.ochloneliscie po anoeta?

1

@Kibic1985 Fakt, dyskusja prowadzi czasem do nałogu. Ja w zasadzie ochłonąłem już po godzinie. Trzeba było przepić tę kroplę dziegciu :)

konto usunięte

0

@jacobFCB no właśnie,łatwo nie jest,tym bardziej jak dostajesz na dłużej z zaskoczenia xDD

0

@jacobFCB Najciężej było czytać lament kibiców którzy sami nie wiedzą czy są kibicami czy tylko np.lubia któregoś z naszych piłkarzy.

0

@jackgozdo Ja dostałem na tydzień jakiś czas temu. Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że absolutnie się z tym nie zgadzałem.

0

@Kibic1985 Pytanie czy mówisz o kibicach, czy tak zwanych wiatrakach.

0

@jackgozdo Mój trwał trochę ponad dobę i w sumie jedynie źona była zadowolona ze mogłem czytać jedynie nie pisać.nie lubię się zbytnio udzielać ale po tym meczu byłem okrutnie zły na niektóre komentarze a już szczególnie gdy ktoś się sądził że.sedziowie byli stronniczy.sedzia akurat nie był niczyim zawodnikiem i nieźle prowadził zawody,ale cóż było minęło teraz w środę bój wielki i życzę naszym panom wielkiego meczu:)

0

@jacobFCB Nie napisałem kibiców w cudzyslowiu:).ze tez na tej żacnej stronie poświęconej najlepszej ekipie świata są właśnie takie wiatraki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?