La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

1

Rozumiem Wasz ból, mnie też średnio zadowala ten wynik,ale jakby co to my pokonaliśmy Wielki Real na Wielkim SB 4:0, także jest powód do dumy.
A tak konkretnie to nie umniejszajcie zasługi piłkarzy Realu. Niezależnie z kim,to dorabianie strat jest trudnym zadaniem.
Chciałbym przypomnieć,że gdy Barcelona przeprowadziła remontadę z Milanem,to nikt nie podkreślał tego jak to słabo zagrał zespół z Mediolanu, tylko była Wielka Barca.

Gratulacje dla Królewskich, niech kibice się cieszą,bo mają powody. Zidane póki co przełamuje lody. Pierwszy sezon i wygrana w klasyku, pierwszy sezon i remontada w LM. Czyżby pierwszy sezon i zwycięstwo w LM? Zobaczymy. Liczę,że natrafimy na nich w półfinale, zaraz po tym jak pokonany Atletico.

0

@blaugrana158 Real ma City zaklepane

0

@blaugrana158 Nie pokonaliśmy wtedy tego samego Realu. Tamten to był Real Beniteza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?