La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

1

Jak to niektorym sie odwraca - w lutym pisza, ze Real nic nie wygra - teraz juz pisza, ze Real wygra LM i sa najwiekszym faworytem.

Ludzie jak to mowi Piękny - CALMA - mamy poczatek kwietnia - jak co sezon Real bedzie w 1/2, jak co sezon Bayern bedzie w 1/2 - mamy City (kopciuszek jak Juve rok temu) i oby to byla Barca.

Polfinaly sa za jakis czas, a final jeszcze pozniej. Jezeli Barca przejdzie to motywacja kazdego zespolu bedzie ogromna

Bayern po remontadzie z Juventusem, Real po dzisiejszym remoncie, Barca to Ona w tym sezonie broni tego troefuem i ma szanse zdjac klatwe.

No i City ktore jednak odpadnie na etapie polfinalu - chyba, ze Atletico by nas przelo i gralo wlasnie z City. W takim dwumeczu upatrywalbym bym szan na poziomie 50-50

0

@mekston Kto pisze, że Real wygra LM?

0

@qbuteq poczytaj pare komentarzy nizej - pare osob pisze, ze jest glownym faworytem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?