La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1506 Culés

1

Real po tym meczu stał się głównym faworytem do wygrania LM.W półfinale pewnie przejdą przeznaczone dla nich City,a w finale wszystko jest możliwe patrz mecz z Atletico kiedy wygrali LM.Jutro czeka na nas mecz pełen emocji i szczerze powiem że mocno się denerwuje przed tym pojedynkiem.Z jednej strony będą mega emocje,a z drugiej mega zdenerwowanie komentarzem i stronniczością panów przy mikrofonie.Na trzeźwo będzie to trudno przełknąć:)

konto usunięte

2

@konajoncek Główny faworyt do wygrania LM na tej stronie zmienia się co 5 minut. Dzisiaj jest nim Real, a juto po 1 połowie będzie nim Bayern by po końcowym gwizdku głównym faworytem mogła zostać Barca lub Atletico.

0

@Stinger Nie śledzę strony tak często żeby stwierdzić jaka tu panuje dynamika typerów fcbarca.com.W mojej opinii Real ma duże szanse na końcowy triumf i mówię to całkiem poważnie.Królewscy nie grają jakieś wspaniałej piłki,jednak nadrabiają to zaangażowaniem,motywacją,a przeciwników jak narazie mają dosyć słabych biorąc pod uwagę dostępną stawkę.Coś więcej można będzie powiedzieć po piątkowym losowaniu,ale myślę że to właśnie z Obywatelami ''skojarzy'' ich los.Jeśli tak się stanie to Real będzie mógł uratować słaby sezon wygraną w LM,a do tego trzeba mieć szczęście które oni posiadają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?