La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

1

Słuchajcie uważnie, moi kochani.
Mnie nie dziwi to, że nie awansowaliśmy, a wytłumaczę Wam dlaczego.
W tym sezonie brakuje ważnego elementu gry z zeszłego sezonu, który dawał nam ogromną przewagę. Czyli zagrań Messiego za plecy obrońców do Neymara. Problem polega na tym, że Brazylijczyk chce grać jak Messi i gra bardziej z tyłu, próbuje dryblingami wchodzić w pole karne, więc nawet jakby Leo chciał zagrać tam piłkę, to Neya tam nie ma.
Rozumiem jego aspiracje, że chce zdobyć Złotą Piłkę, ale potrzebujemy, aby grał podobnie jak Ronaldo, czyli często czaił się w tym sektorze boiska.

0

@Sawik_10 Kto wie może coś w tym jest...aczkolwiek forma spadła i to był główny powód :/

0

@matti_s Zwróć uwagę, że nie gramy tak od dłuższego czasu. Więc wybór jest prosty: albo aspiracje Neymara, albo gra o najwyższe laury.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?