La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

0

Czemu jeszcze nikt nie obronił LM gdzie jest problem? Czy to są KMŚ czy wczesne zaczęcie sezonu poprzez SE. A może przez turnee? Liczę że ktoś w końcu przeanalizuje tą dziwną "klątwę". Czemu kiedyś sie to udawało a teraz nie.

konto usunięte

0

@rafik300010 To tylko ludzie sobie to wymyślili, po prostu czasem brakuje szczęścia, albo mają na to wpływ czynniki takie jak granie tą samą trójką w ataku prawie cały sezon.

0

@N11 Jak spojrzysz na mecze z Interem i Chelsea to jednak gdzies ta "klątwa" przechodzi przez mysl :) Tym razem bylismy slabsi od przeciwnika i tyle ;)

konto usunięte

0

@kuba1624 Także napisałem, że brakuje szczęścia, bo to szczęście ma inny zespół, wtedy Inter czy Chelsea.

0

@N11 Piszesz akurat o Barcelonie. Ale przez prawie 20 lat a może więcej nikt tego nie dokonał. To oni tez grali tą samą trojką w ataku? Real, Bayern itd zawsze ktoś poległ.
Moja teza jest że drużyna która oleje KMŚ wygra LM dwa razy.

konto usunięte

0

@rafik300010 A moja teza jest taka, żeby trener który wygrał LM, w następnym sezonie, nie opierał się ciągle na tej samej jedenastce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?