La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

13

Może będzie to wyglądać jak bóldupienie typowego visca el łebka, ale cóż... Jak dla mnie kupno Ardy to był totalny strzał w kolano. Podczas wakacji przez cały sierpień byłem prawie całkowicie odcięty od internetu, więc docierały do mnie jedynie strzępki informacji o całym presezonie i ówczesnych bolączkach naszej ekipy. Jak tylko dowiedziałem się o zainteresowaniu Barcy Turanem byłem spokojny myśląc, że to kolejne plotki transferowe. Jednak gdy dowiedziałem się, że turek będzie reprezentował barwy Barcelony to się przeraziłem. Od razu miałem przed oczami jego już słynny rzut butem do celu. Facet, który był ucieleśnieniem całej brutalności Atletico, całej tej negatywnej strony los colchoneros, którą wszyscy doskonale znamy, ma biegać po boisku w bordowo granatowej koszulce? Nie bez przyczyny na Atletico wielu tutaj mówiło rzeźnicy. Do tego jest to gracz o najmniej pasującym profilu tzn. ani to skrzydłowy, ani środkowy pomocnik. Arda najlepiej sprawdził by się jako mediapunta, a takiej pozycji w barcelonie nie ma. Ktoś może się przyczepić do tego, że przecież w Atletico grał jako skrzydłowy i to bardzo dobrze, więc czemu wpycha się go do pomocy, gdzie wymaga się od niego kreacji i wzięcia odpowiedzialności za rozegranie, czego prawie w ogóle nie robi. I do tego jedyne co pokazuje w tym roku to, że brutalność to wciąż u niego chleb powszedni. Kończąc mój wywód wyjaśniam, że nie chcę sprzedaży Ardy, skoro lucho zaakceptował ten transfer to widzi potencjał w turku i ja muszę, jako kibic, zaufać w pełni myśli szkoleniowej trenera. Kto wie, może w przyszłym sezonie Turan pokaże mi, że strasznie się co do niego mylę, ale szczerze wątpię. I jeszcze krótko nawiązując do trwającego sezonu. Jesteśmy w finale PH i prowadzimy w lidze mając 3,5 pkt. przewagi nad 2. Atletico. Jeśli drużyna tego nie zepsuje sezon będzie można uznać za udany, a nawet bardzo udany. VeB!

konto usunięte

1

@Krisgum Masz ode mnie polecenie! Jako jeden z licznych masz własne zdanie i potrafisz pochwalić zespół ale też skrytykować, kiedy tego się wymaga.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?