- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1246 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1246 Culés
3
Kibicem się jest a nie bywa. Niektórzy muszą sobie to wygrawerować. Ten mecz powinniśmy wygrać, nie udało się, skuteczność zawiodła ale nie ma się co załamywać. Jeśli wygramy ligę to jej smak będzie jeszcze lepszy, jeśli przegramy, cóż, będzie gorycz ale chociaż niektórzy poznają uczucie sromotnej porażki i zdadzą sobie sprawę, że NIKT, nawet wielka Barca, nie jest w stanie cały czas wygrywać.
2
@Klaudix Cały czas? Ja tam kibicem jestem i na dobre i na złe ale bądźmy poważni, Barca Pepa 3 sezony z rzędu dominowała ligę, a Barca Lucho podobno jest jeszcze lepsza i po pierwszym mistrzostwie mamy gadać że nie da się cały czas wygrywać?
Oczywiście ja to rozumiem ale wtedy co znaczy pojęcie "cały czas"?
Jeśli Barca nie wygra tego mistrzostwa to dlatego że je sfrajerzy, a nie dlatego że nie da się cały czas wygrywać. Ono było na tacy... Dalej wierzę ale przyznam że mam już pewne obawy.
Barcelonie nie wiele wychodzi, a Madryt x2 jest uskrzydlony, a na domiar "złego" i wyniki zaczęły im świetnie "siadać" czy to w lidze czy LM.
0
@Stinger Za Pepa AM było tak słabe ze 5.0 z nimi wygrywalismy do tego Iniesta był dużo młodszy i mieliśmy Generala w szeregu.
1
@Matt_i1992 Nie twierdzę że nie ale czytając wiele wypowiedzi po ostatnim sezonie opinii że Barca Lucho jest lepsza od Barcy Pepa było aż nadto..., dlatego teraz takie tłumaczenie co było wtedy, a co jest teraz jest nie na miejscu bo po tryplecie nikt na to uwagi nie zwracał.
0
@Stinger Zgadzam się ze jest nieco gorzej ale to za sprawą braku dobrych zmienników. Jeden Keita za pepa jak wchodził to lepiej wszystko układał niż Arda czy ktoś inny z ławki. Mamy spadek formy a za Pepa też juz w drugim sezonie mieliśmy Dużo trudniej. Mi się obecna Barca bardziej podoba niż ta za Guardioli w drugim sezonie jego pracy. Uważam że gdybyśmy mieli wartościowa ławkę (myślałem ze Arda i Aleix będą strzałem w 10) to byśmy wybrneli z tego juz juz dawno.
1
@Matt_i1992 Turan i Vidal to na pewno piłkarze nie gorsi od tamtejszego Keity. Myślę że problem jest w tym że oni długo nie mogli grać. Wypadli z rytmu i stracili na formie, a co za tym idzie mieli dużo trudniej wejść do tego zespołu który był nieźle rozpędzony. Wiem że teraz nie można ich już tym tłumaczyć ale głównie chodzi mi o to że kiedy wszyscy byli w formie nikt nie mówił że nie ma zmienników, a teraz kiedy MSN (głównie oni) nie błyszczą to zrobił się problem.
Można do tego dodać Rafinhę który wchodząc z ławki też mógłby sporo dać ale kontuzja... Niestety długi ban transferowy plus kontuzja Rafy = brak wartościowych zmienników i właśnie dlatego nie rozumiem dlaczego Barca nie ściągnęła jakiegoś napastnika (Nolito?) w styczniu. Czy to coś by dało? Nie wiem ale na pewno nieco mocniejsza ławka to zawsze jakaś szansa większa na lepsze wyniki.