La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

10

Na koniec dnia chcialbym goraco podziekowac... moderacji za swietna robote. Nie wiem, jak przezyjecie ostatnie 3 kolejki i mecze Barcy, Atletico i tych trzecich :D
Dzisiaj bylo goraco. Nadaktywni "kibice" realu z kontami od trzech tygodni albo marne podszyweczki kreujace sie na obiektywnych kibicow Barcy - calkiem szybko zostaly "wyproszone" ze strony :) ktos powie, ze to wasz zas*any obowiazek. Ale jest weekend i nie samym fcbarca.com czlowiek zyje. A Wy poswiecacie sporo swojego wolnego czasu. Gracias! :D

0

@Kapitan hawk Teraz te 3 mecze z których żaden nie bedzie juz tak łatwy. Ja jednak największe obawy mam właśnie przed meczem z Betisem - a mimo wszystko najmniejsze przed Espanyolem bo jednak Camp Nou to Camp Nou.

2

@mekston Jutro derby Sevilli wiec kilku zawodnikow Betisu ma szanse nie zagrac z Barca z powodu wykluczenia albo urazow. Oczywiscie nie zycze nikomu kontuzji, ale derby to zawsze derby i pojedynek na noze...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?