- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 619 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 619 Culés
2
Jeszcze trzymam dzisiaj kciuki za Atletico. Już widzę Bayern grający tiki-taką walący głową w mur i parę kontr Atletico skończonych strzeleniem gola. Przeczuwam 2(3)-0
5
@sewerynVeB Atletico właśnie za Swój styl nie powinno wygrać tej LM. Przynajmniej dla mnie. Jak większość trenerów i kibiców wole wynik 5:4 niż 1:0. Styl Atletico to trochę styl Mou. Antyfutbol.
4
@Fan1892 Zgadzam się w 100%. Tyle osób nie trawi tutaj chelsea (w tym ja), a marzą o tym, aby to Atletico "brońmy się przez 90 minut i strzelmy gola z dupy / wolnego / rożnego" Madryt wygrało LM... Z drużyn, które zostały, najbardziej chciałbym, aby wygrało City (czemu by nie?). Jak nie oni, to już chociaż ten Bayern (są dla mnie neutralni, no i z sentymentu do Guardioli).
0
@Fan1892 Można mówić o antyfutbolu ale to raczej kwestia dobrego zarządzania posiadanymi zasobami. Nie mają takich umiejętnosci jak Bayern czy Barca więc większy nacisk kładą na założenia taktyczne i utrudnianie gry rywali tak żeby nie rozwinął skrzydeł . Jak to sie mówi zagrasz tak jak Ci przeciwnik na to pozwoli. Ci gorsi zdolnosciami też muszą odnalezc swoje miejsce tak by móc aspirować do walki o trofea. Pomysl sam grasz na kogos od kogo dostajesz regularnie wciry i w koncu przyjdzie taki mecz, że bedziesz grał jak Atleti troche po chamsku troche prowokujaco ale powiedzmy przyniesie to skutek i wygrasz. Wtedy zdasz sobie sprawe, że tylko w ten sposob mozesz cos ugrac i to stosujesz. Proste.
0
@Fan1892 Atletico gra stylem na jaki pozwalaj mu zawodnicy. Simeone wie, ze to jest styl najlpeszy dla tego zespolu - wiec trudno im sie dziwic.
Jednak mam wrazenie, ze to co robi Simeone to jednak nie jest takki antyfutbol MOurinho - chociazby mecz z Barca pokazal, ze Atletico biegalo po naszej polowie - zakaldalo wysoki pressing - i gdyby nasi potrafili z niego wyjsc, to by zaczeli tworzyc sytuacje.
0
@sarbonero Ja się z wami Panowie zgadzam. Nie do końca co prawda bo uważam, że z kadry Atletico do Bayernu czy Barcy można by zabrać po 2/3 zawodników z każdej formacji i na pewno byli by kluczowi. Zgadzam się natomiast, że Simeone idealnie ułożył taktykę pod to co ma obecnie. Chwała mu za to. Nie zmienia to jednak mojego podejścia, że wole tiki - takę Pepa bo lepiej się ją ogląda. Ja mecz oglądam dla przyjemności i bramek a nie by analizować go taktycznie. Lubie jak drużyna jest zdyscyplinowana i fajnie przechodzi z obrony do ataku czy dobrze gra pressingiem ale jeszcze lepiej jest jak to wszystko jest okraszone dużą ilością ładnych akcji i bramek.