- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
7
•Ronaldo vs Messi w La Liga (odkąd Cristiano dołączył do Realu):
Messi: 257 goli, 100 asyst.
Ronaldo: 256 goli, 76 asyst. [OPTA]
•Bilans Barcelony w sezonie 2015/16: 59 meczów, 43 zwycięstwa, 9 remisów, 7 porażek.
•Barcelona po raz pierwszy od stycznia zachowała czyste konto w 3 meczach z rzędu.
•Messi w barwach Barcelony zaliczył 175 asyst (88 na Camp Nou, 87 na wyjeździe).
•Rakitić wygrał wczoraj swój 100 mecz ligowy (Sevilla 49, Barcelona 51).
15
@BarcaInfo Mógłbyś jeszcze zapodać, że Leoś ma dwukrotnie/ trzykrotnie więcej udanych dryblingów od ofiary solarium, czyli Crisa CR7-Tanorektyk, już nie mówiąc o kluczowych podaniach! Zdaje mi się, że Leoś ma tak pi razy oko ok.1200 udanych dryblingów... a tanorektyk - pińcet z groszami?
4
@Don-Corleone Już nie muszę zapodać,bo opisałeś i podsumowałeś to idealnie nie ma co porównywać Messiego i CR co do udanych dryblingów i kluczowych podaniach bo Messi go zjada jak kanapkę z masłem orzechowym na śniadanie:))
13
@BarcaInfo Fajno jest, że wraz z Szacownymi i Dostojnymi userami ViscaBarca 123 oraz z legendarym i kultowym Pax-iorem - to zapodajecie owe staty, a dlaczegóż to? Bowiem dzięki Wam to nie muszę szperać w neciorze, jo to lubię szperać w innych szparkach, ale to już było poza tematem przewodnim naszej dyskusji. Czim się i Pzdr :)
2
@Don-Corleone Ja tam zawszę powtarzam ,że lubię się dzielić czymś z innymi dlatego zawszę jak coś znajdę to tutaj to wrzucam bo wiem,że wielu to interesuję ,a nie każdy ma na tyle czasu by szukać tego w necie. Również Pozdrawiam!;)