La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1017 Culés

2

Jeszcze tylko porażka UTD z Lisami i West Ham wielkimi krokami zbliża się ku podbojowi Europy. COYI!

konto usunięte

2

@TheMirrorBlack WHU nawet jeśli będzie za United to zagra w LE lub eLE ponieważ 6 miejsce daje prawo gry w europejskich pucharach ze względu na to że puchar ligi wygrało City.
Nawet 7 miejsce może dać prawo gry w eLE jeśli United wygra FA Cup, a w lidze będą w TOP 6 także myślę że WHU już może powoli zacząć myśleć o Lidze Europy (nie wiadomo tyko czy o grupie czy eliminacjach). Pytanie tylko czy to będzie podbój czy może kompromitacja jak w obecnym sezonie?

0

@Stinger O jakiej kompromitacji mówisz? Ogólnie kompromitacji BPL w Europie? Czy coś szczególnego o WHU? A no tak, zapomniałem o tym krótkim epizodzie w eliminacjach z zeszłego sezonu, zapomnijmy o tym xD

konto usunięte

0

@TheMirrorBlack Mówiłem o WHU z obecnego sezonu z eliminacji LE. Oczywiście nie grali może podstawowym składem ale nie zmienia to faktu że się skompromitowali.

1

@Stinger No o to mi chodziło, nie mogę się skupić w ogóle i mylę sezony :p ten lipiec zeszłego sezonu był tak dawno, że myślałem że poprzedni ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?