La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

0

Dzisiaj drugi półfinał LM i powiem szczerze że już pogodziłem się z Madryckim finałem w tej edycji.Jako że będę oglądać mecz,z całych sił będę trzymać kciuki za City.Z góry skazani na porażkę Anglicy mogą upatrywać swojej szansy w dzisiejszym meczu,jednak muszą być spełnione pewne warunki:
-nie mogą się przestraszyć Realu
-muszą wykorzystać brak Casemiro i Benzemy,a szczególnie tego pierwszego
-Kun,De Bruyne i Hard zagrają na swoim wysokim poziomie
Jeśli City zagra odważnie,postawi się Realowi i wykorzysta lukę po Casemiro to różnie może być w tym spotkaniu.Wynik mają dobry przed rewanżem i mogą pokusić się o mega niespodziankę.Real jest zdecydowanym faworytem tego meczu i odpadnięcie z tak słabą ekipą jak obywatele będzie dla nich blamażem.
Mają swój stadion,kibiców,najlepszego strzelca tej edycji LM,wielkiego farta w tych rozgrywkach i te wszystkie rzeczy są ich wielkim atutem,ale jednocześnie wywierają na zawodnikach ogromną presję.Rozum mówi Real,serce City.Jak będzie przekonamy się wieczorem.28 maja trzymam kciuki za Atletico!

konto usunięte

0

@konajoncek Aguero w pierwszym meczu pokazał, w jak genialnej dyspozycji na LM się znajduje mając styczność z piłką zaledwie parę razy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?