La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 764 Culés

konto usunięte

28

Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale czy to normalne, aby mieć taką autostradę, aż do samego finału?

konto usunięte

3

@N11 Dla Pereza tak. :D

0

@N11 Real juz pare razy taka mial - a ze nie zawsze wykorzystywal to inna sprawa.

W sezonie 09/10 mieli w 1/8 slaby juz wowczas Lyon, - odpadli, pozniej graliby z jeszcze slabszym Boreduex.

W 2010/2011 w 1/8 jeszcze raz Lyon, w 1/4 Tottenham

W 2011/2012 - tu byla autostrada, ze hej - najpierw CSKA, a pozniej Apoel

2012/2013 - z drugiego miejsca po FG wylosowali United, a w 1/4 mieli najslabsza Galate, a ponize Borussie (ktora byla najlepszym losowaniem wowczas)

2013/2014 - Schalke, kontuzjowana Borussia (bez formy ktora wowczas wszyscy hcieli trafic) i Bayern (do wylosowania byly tez Atleti i Chelsea)

2014/2015 - znowu SChalke i uwaga uwaga - jedyne trudne losowanie, czyli Atletico + Juve w polfinale

2015/2016 - kolejna droga petarda - Roma - Wolfsburg i City

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?