La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1885 Culés

3

cd

Podsumowując- Naprawdę gratulacje dla Realu bo mają za sobą koszmarny sezon a mimo to udało im się odbudować w najważniejszym momencie i dojść do finału LM... ale nikt nie może powiedzieć że Real był najlepszą drużyną w tym roku, duże szczęście zadecydowało o tym że Real jest tam gdzie jest, przez co nie ma co tu dużo ubolewać, boli mnie trochę że Real może wygrać LM "za darmo" (przypomnijmy sobie drogę Barcy rok temu...) ale nie mam zamiaru się tym przejmować. My mamy za sobą bardzo dobry sezon (jeśli skończy się dwoma pucharami) bo nakręcaliśmy się na drugi tryblet w ogóle nie zdając sobie sprawy jak wielki to jest wyczyn, Barca zdobywa 5 najważniejszych tytułów na 6 w ciągu 2 lat- kosmos, to Barca jest najlepsza i w tym roku- niestety my nie mieliśmy tego szczęścia i w najważniejszym momencie złapaliśmy totalny dołek formy- trudno- Piłka Nożna.

VeB !

2

@Kacper1432 Wg mnie są pewne granice. Jak pisałem już wczoraj - nie może być sytuacji, w której dana drużyna jest po prostu rozstawiana z góry w finale i to jeszcze jeden z faworytów.
Przeżywałem już momenty frajerstwa Barcelony, pokazy siły Realu, masę przegranych klasyków - nie byłem oczywiście pocieszony, byłem wręcz silnie zawiedziony i przybity takimi stanami rzeczy - ale jako kibic, który regularnie śledzi Ligę Mistrzów czuje się w tym roku jakbym dostał po mordzie. Drużyna, która przez całe rozgrywki nie udowodniła NIC, literalnie nic - gra w finale.
Ba, i to jeszcze jako faworyt - zaś z drugiej strony mamy Atletico, które musiało się przebić przez Barce i Bayern. Liga Mistrzów została w tym roku zmieszana z gównem. Jedyną szansą aby uratować honor i prestiż tych rozgrywek jest wygrana Atleti - już nawet kij z tym, że kibicowałem im jako drugim po Barcelonie - ale po prostu tu chodzi aby Liga Mistrzów pozostała Ligą Mistrzów. A nie denną próbą zatuszowania frajerskiego sezonu ligowego "najlepszego klubu na świecie".
W sumie obecnie nie istnieje gorszy rywal dla Realu niż Atletico - zwłaszcza ze względu na chęć rewanżu - więc pozostaje wierzyć w Simeone.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?