- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 590 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 590 Culés
9
Zauważyłem pewną ciekawą rzecz. Odkąd Pep Guardiola jest trenerem wiele rzeczy dzieje się tak jakby przez lub dzięki niemu.
W LM od 2009 roku wygrywa Guardiola lub jego pogromca. Wyjątkiem rok 2013 bo wtedy miał przerwę w trenowaniu.
* 2009 - Barca (Guardiola)
* 2010 - Inter (pokonali Barcę w 1/2)
* 2011 - Barca (Guardiola)
* 2012 - Chelsea (pokonali Barcę w 1/2)
* 2013 - Bayern - zespół który po sezonie obejmuje Guardiola
* 2014 - Real (pokonali Bayern w 1/2)
* 2015 - Barca (pokonali Bayern w 1/2)
MŚ wygrywa kraj, w którym trenuje Guardiola:
* 2010 - Barcelona - MŚ zostaje Hiszpania
* 2014 - Bayern - MŚ zostają Niemcy
ME wygrywa kraj, w którym trenuje Guardiola:
* 2012 - Barcelona - Hiszpania
Wiem że to tylko taka ciekawostka ale idąc tym tropem LM 2016 powinno wygrać Atletico (pokonali Bayern w 1/2), mistrzem Europy 2016 powinni zostać Niemcy (Guardiola trenuje Bayern), a mistrzem świata w 2018 roku powinna zostać Anglia (Guardiola będzie trenował City).
Myślicie że to realne? Patrząc na LM i Euro myślę że jest to realne ale patrząc trochę dalej w przyszłość to ja za specjalnie nie widzę Anglii jako mistrzów świata... Wiem że do tego czasu może się wiele wydarzyć ale jeśli sprawdzałoby się to co się dzieje teraz z Guardiolą to byłoby ciekawie.
0
@Stinger ja mimo wszystko obstawiam w finale LM 2-0 dla Realu. Zamurowali dobrze raz z Barca, drugi raz z Bayernem, ale wydaje mi sie, ze po raz trzeci im sie nie uda.
Jeszcze niedawno byl tez taki post, ze ten kto ogrywa Barce wygrywa LM i to nawet od 2008.
2008 - Manchester
2009 - Barca wygrywa
2010 - Inter
2011 - Barca wygrywa
2012 - Chelsea
2013 - Bayern wygrywa
2014 - wyjątek (tak jak u Ciebie 2013)
2015 - Barca wygrywa
2016 - ?
Wowczas to tez Atletico powinno wygrac, ale wlasnie w 2014 Atletico nas ogralo i jednak nie dali rady.
1
@mekston Oczywiście, dlatego to tylko taka statystyka lub ciekawostka (jak kto woli) i wcale nie trzeba jej brać na poważnie aczkolwiek Real w tym sezonie nie błyszczy formą, w 2014 roku grali dużo lepiej więc i ja stawiałem wtedy na nich mimo że kibicowałem Atletico.
Teraz myślę że to ATM ma nieco większe szanse ale to jest finał, jedna akcja, jeden błąd i może być różnie.