- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1687 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
46 odpowiedzi
Batys
12
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1687 Culés
4
Co do sytuacji Ardy Turana i Aleixa Vidala, to każdy dobrze wie, że w tym sezonie nie zachwycają, jednak mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ulegnie to zmianie. Ciężko jest mi oceniać zawodników, którzy tak naprawdę rozegrali jedynie pół sezonu w Barcelonie. Nie grali przez pierwszą połowę sezonu, cierpliwie czekając na swój debiut. Trochę nie w porządku byłoby sprzedanie ich po tak naprawdę paru miesiącach gry. Myślę, że w przyszłym sezonie zaczną grać na poziomie. Sam Arda zapewnia, że jeszcze da z siebie wszystko, że nie zawiedzie oczekiwań kibiców. Jeżeli Turek zapewnia, że Barca to klub jego marzeń i chce tu grać., to myślę, że zrobi wszystko, aby kontynuować swoją karierę w FC Barcelonie. W przyszłym sezonie myślę, że nasze nabytki udowodnią swoją wartość, dlatego myślę, że z większymi ocenami ich gry trzeba zaczekać do co najmniej połowy następnego sezonu. Jeśli zawodnicy są zmotywowani, to myślę, że nas nie zawiodą. Potrzeba jedynie cierpliwości. Jeżeli w przyszłym sezonie nie będą prezentować odpowiedniego poziomu, to wtedy należałoby się zastanowić nad ewentualną sprzedażą.
0
@ViscaBarca123 Mieli pecha, bo praktycznie bez ogrania trafili na ważną część sezonu. Teraz też nie będzie sie ryzykować wystawiania ich w pierwszym składzie, gdy margines błędu jest żaden. Myślę, że od nowego sezonu będą częściej wytawiani od pierwszej minuty. To będzie dopiero początek ligi, można bez obaw pogubić parę punktów, a chlopaki się w końcu porządnie rozegrają.