La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

konto usunięte

2

heh ale to jest chamstwo w FM,grałem Lechią 4 sezony : 4 miejsce,3, 2 x 2 miejsce,puchar polski,raz gra w LM i LE...odchodzę do kadry to oni zdobywają od razu mistrza.. xD

2

@jackgozdo Widocznie za slaby byles :D

konto usunięte

2

@kuba1624 nie,,,ja to sobie tłumaczę że zostawiłem im w końcu dopracowany skład bo teraz połowa mojej Lechii w kadrze :D

0

@jackgozdo A z kadrą jak tam?:D

2

@jackgozdo Tłumacz to sobie popularnym sloganem, że Twój następca "przyszedł na gotowe" ;)

3

@jackgozdo Który FM? Niemal zawsze tak jest :) Mnie też to spotkało. Grałem Valencią przez parę sezonów. Wygrałem LE, półfinał LM, 2 miejsce w La Liga, Puchar Hiszpanii etc. Gdy odszedłem do Arsenalu, nagle Valencia zgarnęła wszystko co mogła wygrać :P Dosłownie.

konto usunięte

0

@kuba1624 dobrze pók co :D,choć się teraz zdenerwowałem,prowadzić z Włochami w Rzymie 0-2 w 90 minucie...i zremisować :D ale po 10 pkt mamy rewanż na narodowym :D

1

@jackgozdo Ok,powtorz wynik Piechniczka czy śp.Górskiego :D

konto usunięte

0

@kuba1624 haha pewnie :D Ja się boję że mnie Litwa dogoni xD 2014 ale patch na ten sezon xD

0

@jackgozdo Takiej tragedii byc nie moze :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?