La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1257 Culés

1

Arbiter daje dzisiaj popis (Aktualizacja!):
1) Brak kartki za brutalny faul na Javierze Mascherano
2) Nieuznana bramka Ivana Rakiticia.
3) Żółta kartka dla Messiego
4) Brak faulu i karki za faul na Lionelu Messim w polu karnym
5) Brak drugiej żółtej kartki dla Hernana Pereza
6) Nieodgwizdany faul na Messim w środku pola

A i tak "obiektywni" kibice powiedzą UEFAlona.

0

@Sawik_10 W lidze mistrzow to akurat barca na sedziow nie powinna narzekać.

4

@XxmisiekxX No tak, bo w tym sezonie arbiter zapomniał, aby podyktować rzut karny w meczu z Atletico, który mógł dać dogrywkę :)
Nie wspominając o dwumeczu z Interem Mediolan, pierwszym spotkaniu z Chelsea w sezonie 2008/2009, czy drugim meczu z "The Blues", kiedy to arbiter na początku meczu nie podyktował rzutu karnego po zagraniu ręką Ballacka i wyrzucił z boiska Erika Abidala za faul widmo :)

Ale i tak "obiektywni" kibice powiedzą UEFAlona.

1

@XxmisiekxX Co? Obudź się dziecko, bo błądzisz we mgle. Karny z Atletico był ewidentnie, więc nie wiem gdzie cokolwiek było na korzyść Barcelony. Okradli nas z Ligi Mistrzów.

0

@Sawik_10 warto wspomniec ze karnego z atletico wywalczyl iniesta, ktory powinien dostac czerwo za reke w polu karnym przy zatrzymaniu kontry 1 vs 1, wiec karnego by nie bylo. A sezonu 2008-2009 mecz z chelsea to nawet nie wspominaj (

A inter to tutaj ewidetnie skrzywdzono barce. Dobra koncze bo zaraz pewnie cala strona hejtow pojdzie elo

0

@XxmisiekxX Czerwo? Iniesta przy tej sytuacji się poślizgnął i zasłużenie dostał żółtą kartę. Z resztą arbiter tego meczu słusznie stwierdził, że jedyny błąd, jaki popełnił to nieodgwizdany rzut karny.
Bo nieodgwizdanie rzutu karnego na początku meczu po ręce Ballacka i wyrzucenie z placu gry Abidala to nie było skrzywdzenie Barcy? A w pierwszym meczu spalony widmo na Eto'o, który wychodził sam na sam i brak rzutu karnego na Henrym, bo nie było skrzywdzenie Barcy?
Trochę obiektywizmu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?