- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
2
Brawo Legia! Jeśli ktoś coś tu mówił ze Legia może przegrać to szybko się rozczarował ;-)
0
@barceloonka92 liczyłem na remis no ale niestety,póki legia nic nie grała trzeba było wbić im bramkę a nie jeszcze im podawać piłkę w obronie
0
@jackgozdo Prawda jest taka ze Piast w LM by nic nie zwojowal ani nawet w LE, Legia pewnie też nie ale ma napewno większe szanse, doświadczenie przemawia za nimi, pamiętny sezon ze skandalem z Celticem pokazuje że mogą awansować przy odrobinie szczęścia i lepszej formie. A chyba wystarczy już tych lat bez polskiego klubu.
0
@barceloonka92 no tak tyle że ja chciałem Mistrza dla Piasta bo szczerze nie interesuje mnie LM bo i tak tam już nigdy nie awansujemy z takimi klubami xD
0
@jackgozdo W sporcie nie istnieje coś takiego jak nigdy co przykład Leicester pokazał że drużyna sezon wcześniej walcząca w dole tabeli w następnym zdobywa tytuł i to nie mając takiej kasy jak rywale i żadnych gwiazd , można ? Można więc nigdy nie mów nigdy. A nawiasem mówiąc ja jestem od zawsze za Legia i wygrali zasłużenie są w Polsce najlepsi i tylko ich gorsza dyspozycja daje szansę innym tak było ze mieli kilka pkt przewagi rotrwonili przez własną głupotę stąd jakieś emocje się zrobiły przed meczem z Piastem a gdyby wygrywali i nie zlekcewazyli Zagłębia (przez final pp) to ten mecz byłby jednym z wielu a tak niektórzy się łudzili ze Legia przegra a tu ten mecz pokazał kto na mistrza zasłużył .