La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

2

Ogarnia ktoś kiedy będą dostępne i mniej więcej jakich cen się spodziewać za bilety na mecz Barca - Celtic i Barca - Leicester?

0

@Klaudix juz sa
dostepne

0

@FamiliaBarca dzięki ; )

0

@Klaudix jakos w tamtym tygodniu dostałem mejla zeby sobie kupic... ale nic nie wiem gdzie bo tylko właczyłem zeby sobie obczaic co i jak... pewnie na stronie oficjalnej... mozna było na Leicester, L'pool i Celtic bodajże. Ale nie kupowałem sobie bo nie lubie meczy towarzyskich ;p mieszkasz w Irlandii? czy tam w Szkocji... no w sensie tam gdzie beda grac?

0

@FamiliaBarca Niee, ale akurat będę w Dublinie w dniu meczu i myślę czy się nie wybrać :D A jeśli chodzi o drugi mecz czyli w Sztokholmie to mam tam rodzinę i to również nie byłby problem :D

0

@Klaudix o kurde :) wyjdz za mnie, tez tak chce :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?