- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1018 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1018 Culés
0
Witam, co myślicie o takiej koszulce ? kupilibyście ? bo się zastanawiam :)
http://fcbarcelonatshirts.cupsell.pl/produkt/2175337-FC-Barcelona-Champions-2015-2016.html
0
@iniesta98 Kupiłbym, ale po sezonie...
0
@Marcel99 No wiadomo :) Jeszcze nic pewnego, ale widać już koszulki robią
1
@iniesta98 Ten napis Champions strasznie koślawy
8
@iniesta98 Biała? Toż to obraza dla treści na niej zawartych.
0
@Kettger Można tam wybrać kolor :P
1
@iniesta98 A to nie jest przypadkiem twój sklep? :)
Właściciel: mateii1998 - nawiązanie do twojego imienia (Mateusz) i roku w którym się urodziłeś (1998)
Sklep założony wczoraj chwilę przed północą.
Jako że na cupsell.pl każdy może założyć swój własny sklep, to bardzo możliwe. Wystarczy zaprojektować nadruk i cupsell samemu go wydrukuje, więc tym bardziej.
Takie tam teorie spiskowe :)
Jeśli twój sklep, to bardzo gratuluję i życzę szybkiego rozwoju firmy :)
1
@fc_barcelona_1899 Masz rację, nie chciałem się do tego przyznawać bo ludzie by pisali, że chamska reklama :) Chciałem tylko poznać opinie, nie wiem czy będę cokolwiek rozwijał :D
0
@iniesta98 Nie ma się czego wstydzić :)
Ja z bratem prowadzę taki sklepik internetowy (również na cupsell i jest fajnie :)
Jeśli bluzki sam projektowałeś, to wyszło ci to naprawdę dobrze, bardzo profesjonalnie :)
Możesz jeszcze zrobić kubki, bluzy albo jakieś inne typy bluzek. Może ktoś się skusi :)
Mamy już na tej stronie kilku Youtuberów, grafika, osbę która tworzy i sprzedaje postacie z gier, twórcę stron internetowych, a teraz projektanta koszulek :)
Życzę ci, żeby twoja firma się rozwijała i żeby może wielu tutejszych użytkowników korzystało z twoich usług :)