La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

konto usunięte

26

Uświadomiłem sobie, że po erze Ronaldo i Messiego już nie będzie tak samo. Mecze ligowe, w LM czy w jakichkolwiek innych rozgrywkach to już nie będzie to. Ich rywalizacja napędza piłkarski swiat, to oni zapoczątkowali głównie w szkołach jak i w życiu codziennym ,, Messi czy Ronaldo". Od kąd Ronaldo wszedł na hiszpańską arenę świat piłkarski żyje ich osiągnięciami oczywiście bardziej pod względem indywidualnym. To oni dzielą między sobą praktycznie co sezon najważniejsze trofea typu ZP,ZB, Pichichi i jeszcze wiele innych. Tylko parę razy znalazł się ktoś, kto był w stanie przerwać tą hegemonię tylko po to, by w następnym sezonie zaczęła się ona na nowo. Nie ma na świecie i nie będzie takich piłkarzy jak oni dwaj i prędko nie ujrzymy tak zaciętej rywalizacji. Można mówić o asie Królewskich wszystko, jednak nie można powiedzieć, że nie jest świetnym piłkarzem, nie wspominając o Messim. Oby jak najdłużej cieszyli nasze oczy swoją grą i kto wie, może kiedyś ujrzę ich w jednej drużynie.

0

@Magmar67 Przede wszystkim jak ta dwójka skończy karierę już nigdy nie będzie takiego bólu dupska a to on nadaje smaczek tej rywalizacji Barca Real.

konto usunięte

0

@EzioAuditore No właśnie, smutno trochę ,chociaż wiem, że to jeszcze nie koniec.

2

@EzioAuditore Oglądam klasyki od 1996 r. Bo wcześniej nie było możliwości u nas. Jedynie Eurosport pokazał jakiś pichar króla nie pamiętam jednak jaki to był rok.
Od czasu gdy Leo strzelil hattricka to realowi nie strzelil żadnego gola i nie wiem gdzie tu bol dupska :) . CR woli strzelić gola kosztem remisu a ja wole 3 pkt by nawet Mascherano strzelił.

A CR7 i Leo to marionetki marketingowe tak jak teraz Bronisław Quicken Loans i Stefan z Oakland.

Tyle że Leo dużo dłużej pogra bo on teraz będzie robić za kreatora także jak ktoś liczy że Leo będzie się ścigał z CR7 np w nastepnym sezonie to lepiej od razu niech zrezygnuje z oglądania Eleven bo to się nie stanie. LEo ma wzmocnienia jakich nigdy nie miał. Teraz to Neymar i Suarez będa strzelać głownie.

0

@Wojciech6 Chodzi mi tu o ból dupska np. kibiców Barcy gdy CR 7 strzeli 3-4 bramki i odwrotnie tyle że z Messim. Nie wiem jak ty ale jedynym piłkarzem którego bramki mnie bolą jest CR 7.

konto usunięte

0

@Wojciech6 Jednak był ból. Ta świadomość, ułamki sekund, że to Messi strzelił bramkę największemu rywalowi, że utarł nosa, udowodnił swą wartość, po prostu dla kibica według mnie to jest cudowne uczucie. Tak samo jak Ronaldo strzelił w ostatnim El Clasico byłem przygnębiony, odczuwałem bezradność ale jednocześnie pozwoliło mi zrozumieć, że Ronaldo się nie skończył i będzie na topie jeszcze trochę.

1

@EzioAuditore Róznica jest taka ze CR jest piłkarzem prowokacyjnym już nawet komentatorzy mowili o jego wielkim ego a Morata i Lewy poza prasa mowili że moga grać dla realu ale nie będą znosili foch CRa i to jest problem realu i to nie jest śmieszne.

A tak reaguje CR7 gdy ktoś inny strzeli nie on LUB ma serie 10 strzałów z rzędu i wszystkie lecą w bamkarza lub bramkarz broni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?