La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

konto usunięte

0

Bawił się ktoś z was na najlepszych juwelaniach w Polsce , w Olsztynie ? Co to była za impreza :D

konto usunięte

0

@marcin000019 ja byłem :D

0

@marcin000019 Pod jakim wzgledem sa najlepsze?

konto usunięte

0

@kuba1624 Pod każdym ? Najwięcej ludzi największa impreza, najpiękniejsze miasteczko studenckie w Polsce, jeziora , niesamowita atmosfera na stadionie studenckim, górka kortowska - rozwala system, namioty .Trzeba to zobaczyć!

0

@marcin000019 Nie wiem,dlatego pytam. Byc moze kiedys sie wybiore,mam kolezanke w Ostródzie,a to blisko ;) Ja bylem tylko w Lublinie,tez spoko impreza :P

konto usunięte

0

@kuba1624 To,że te juwenalia są najlepsze to nie tylko moja opinia.Taka opinia krąży w całej Polsce :)

konto usunięte

0

@marcin000019 ciekawe ile te żule zarobią na puszkach bo jak ja o 2 z piątku na sobotę wracałem to mieli chyba z 50 worków na śmieci samych puszek a i tak wiele leżał ona ziemi :P

0

@marcin000019 Byc moze,nie zaprzeczam bo nie bylem i nie wiem :P

konto usunięte

1

@Explode Też widziałem , pod Rastem nie ? :v Ja dopiero dziś powstałem , od środy imprezowałem dlatego tu mnie tyle nie widzieli :D

0

@marcin000019 Ja muszę się nie zgodzić, ponieważ ekonomalia najbardziej mi się podobały ;)

konto usunięte

1

@marcin000019 beka była podobno bo jakiś łepek lat około 20 lizał się z żulicą w wieku 50-60 lat znajomy opowiadał xD

konto usunięte

0

@Explode Widziałem mordo na spotted . :D Podobno prawda ;)

0

@Explode Ja to bym chyba zwymiotowal jakbym to widzial :D

0

@marcin000019 Też się bawiłem, bo tu studiuję i mieszkam w akademcu :D Jak ktoś widział nad jeziorem faceta o włosach ciemny blond z gitarą akustyczną Fendera, to pewnie byłem to ja :D

konto usunięte

0

@polarinho Przechodziłem obok 3 takich gości !

0

@marcin000019 Przez dwa pierwsze dni grałem z kilkoma innymi osobami, nieznajomymi :D Jeden ciemnowłosy szczupły, na paradzie miał sutannę jako przebranie, drugi taki chyba rudy, ciut grubszy, o ile pamiętam :D I graliśmy w grupce, może nas widziałeś :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?