- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1108 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1108 Culés
7
SPORT/Di Marzio: Doszło do wstępnego porozumienia między Javierem Mascherano i Juventusem.
0
@Indyczka dobry żart na początek dnia :)
3
@Indyczka To jest tak absurdalne jak transfer Leo do PSG.
0
@korzeń1 Ja bym chciała,ale może być i prawdą.
3
@Indyczka Mnie tam już nic nie zdziwi, nawet odejście w jednym momencie Mascherano, Alvesa, Vermaelena i Bartry.
2
@sidzej Może to być plotka albo i nie. Wiem,że Juve wcześniej interesowali się Mascherano.
1
@korzeń1 formacja obrony rząda wzmocnien naszego nieudolnego zarządu którym tryplet zaślepił psedo fanów z camp nou. Ja się z nimi nie łącze.
0
@Indyczka To może jednak Bartra zostanie :) Masche mówił, że chciałby grać w Serie A
1
@Indyczka Możliwe, że prawda, ale to nie musi oznaczać transferu - jeśli wierzyć w tą wypowiedź Javiera to zobaczymy kogo Barca kupi na stopera i czy pozycja "Szefuncia" będzie zagrożona.
Jednak trzeba pamiętać, że sezon ogórkowy w pełni, wiec i takich wiadomości będzie mnóstwo - cała once de gala będzie sprzedawana do wszystkich topowych klubów, więc luz, pożyjemy - zobaczymy.
0
@Wojciech6 Mascherano był jednym z najlepszych transferów ostatnich lat i według mnie to będzie duży błąd, jeżeli pozwolimy mu odejść. Gość nigdy nie był TOP-owym środkowym obrońcą świata ale tyle ile serca, walki, ambicji wkładał w grę powodowało, że nie raz ratował nam tyłki :) Mam nadzieję, że zostanie :) a co do wzmocnień.. to jak na raie tylko się osłabiamy.. :) Bartra, Masche.. a wzmocnień ani widu ani słychu :)