La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1423 Culés

4

Tymczasem Nibali dokonal cudów na Giro. Dwa etapy temu byl jeszcze 4 w klafycikacji i mial stratę ok. 5 minut do lidera.

Tymczasem wygrywa wlasnie Giro.

konto usunięte

2

@mekston Jak można interesować się kolarstwem? xD jeździc na rowerze spoko, ale oglądać facetów jeżdzących w tych obcisłych kieckach? :|

konto usunięte

3

@Gandii Słabe prowo, kolego (:

konto usunięte

3

@Gandii No wiesz może nie wszyscy oglądając kolarstwo patrzą się na... wiadomo co?

konto usunięte

1

@Gandii Przejedź chociaż w 3 tyg 1000km na rowerze po płaskim, to inaczej będziesz gadał. Wolę oglądać wielkie toury, gdzie kolarze na finiszu górskiego etapu nie mają siły zapiąć koszulki niż śmieszną polską ekstraklase gdzie uprawiana jest paraolimpiada piłki kopanej.

konto usunięte

0

@Socjopata Jeżdżę rowerem po 100-120 km tygodniowo + to co przejadę na siłce. Niby jest to tylko 30% tego co mi zalecasz ale nadal nie wiem jak ma to zmienić moje postrzeganie tego sportu.

jest to według mnie nudne, oglądanie jak ludzie jeżdżą na rowerach. Kolarstwo górskie jeszcze spoko, coś tam się przynajmniej dzieje.

0

@Gandii generalnie troche nie mam czasu zeby ogladac cale wyscigi / etapy ktore sa dlugie i przez wiekszosc czasu niewiele sie dzieje - tu sie zgadzam, ze to niezbyt ciekawe jest ale czasami koncowki etapow gorskich / ciekawe sytuacje ktore maja miejsce - a tak sie wlasnie wydarzyla na Giro - bo jednak comeback Nibalego to wyczyn.

A co do strojów - nie wiem co ma do rzeczy to jakie stroje nosza kolarze - jakos przynajmniej ja nie kategoryzuje sportu ze wzgledu na to jaki stroj / typ stroju jakie zawodnicy maja w danej dyscyplinie - ale Twoje prawo - pelna swoboda.

konto usunięte

0

@Gandii Dlatego ja oglądam tylko wielkie toury i etapy gdzie są górskie premie 3/2/1 kategorii, bo tak to też nie lubie nudnych płaskich etapów.

0

@Gandii Nie badz ignorantem , bo ci ktorzy jezdza polzawodowo, podpatruja tych ktorzy wlasnie jezdza w takich turach i to niezwykle im pomaga.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?