- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1264 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1264 Culés
0
Dlaczego większość komentując faul ramosa z uporem maniaka wspomina o tym że nie był ostatnim obrońcą.Zapytam grzecznie a co to ma do rzeczy ? Wyciął przeciwnika w chamski i niebezpieczny sposób bezpośrednio na czerwoną.
0
@barcelona1906 Bo takie są przepisy?
0
@Razorek Ale faul byl na wysokosci kolan,od tylu. To mogla spokojnie byc czerwona kartka,wg mnie powinna byc.
0
@kuba1624 Gdyby za to miała być czerwona kartka to w niemal każdym meczu obie drużyny kończyłyby w 9...
0
@Razorek Rozwiń myśl ? Co masz na myśli pisząc że takie są przepisy?
1
@barcelona1906 Faul nie był brutalny, takich fauli podczas spotkania jest wiele. Zazwyczaj nie są karane kartkami. Kartka została pokazana za faul taktyczny który miał na celu zatrzymanie kontry. A w związku z tym, że Ramos nie był ostatnim zawodnikiem to nie była to czysta okazja. Nie było żadnych podstaw do ukarania Ramosa czerwonym kartonikiem.
I jeszcze to gadanie o faulu od tyłu. Zwyczajny wslizg jakich wiele.
0
@Razorek No nie zgodze sie z Toba ze to byl normalny faul,bez brutalnosci i w kazdym meczu takie sa.
0
@kuba1624 Nie musisz się z nikim zgadzać. Każdy kto chociaż trochę orientuje się w przepisach wie, że to było tylko żółtko. Czy to sędziowie, czy nawet Rzezniczak.
0
@Razorek Bardzo bym chcial zeby np Marciniak skomentowal kontrowersyjne decyzje sedziowskie z finalu,lub ogolnie mogliby sedziow do studia zapraszac na takie mecze.
0
@kuba1624 W studiu sędzia mógłby dostosować się poziomem do "ekspertów". Lepiej poczytać Twittera
0
@Razorek Taki Stempniewski z Canal + rzetelnie ocenia decyzje sedziow :)