- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1420 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1420 Culés
2
Ja nie rozumiem tego całego bólu tyłka w związku z wygraniem LM przez Real Madryt. Ja rozumiem, jakbyśmy nie mieli żadnego pucharu, ale my mamy dublet. Owszem Real i może nie był zasłużonym zwycięzcą, ale taki jest futbol, Atletico ma od 3 lat klątwe jeżeli chodzi o Real Madryt (2014 Finał przegrany 2015 ćwierćfinał przegrany 2016 ...).
4
@Draks[FCB] Tylko ma zasłużyliśmy na dublet, a oni nie dość, że mieli łatwą drabinkę, to na dodatek w półfinale nie zdobyli ani jednego gola, a w finale sędzia uznał gola, którego nie powinien uznać.
0
@Sawik_10 To jest po prostu jakaś chyba klątwa Atletico z Realem, w ostatnich 3 latach polegli właśnie w Champions League na Realu.
Może Atletico jest jak Benifica w LE kiedyś ?
A co do tego spalonego to owszem był, ale to jest futbol tu możemy pogdybać "gdyby gdyby", bramka Ramosa była w 15 minucie, potem Atletico miało szanse był rzut karny zmarnowali go ...
My nie wypominajmy, że to Real miał ustawiony mecz, że Uefa Madryt itd. . Mówi ci coś rok 2009 i półfinał z Chelsea ?