La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

22

Teraz mnie naszła taka myśl. W 1/8 finału Euro grają ze sobą drużyny z 1 miejsce z trzecim i drugie z drugim. Grup jest 6, a drużyn które wychodzą z 3 miejsca jest 4, więc logiczne jest że zostają 2 drużyny z 1 miejsca które zagrają z drugim miejscem. Co ciekawe w tej grupie jest Portugalia która stosunkowo ma słabą grupę, więc powinna wyjść z pierwszego miejsca ale wtedy to jej się nie będzie opłacało bo będzie grała z drużyną, która wyszła z 2 miejsca z grupy E, a najprawdopodobniej będzie to Belgia lub Włosi. Gdyby Portugalia wyszła z 2 miejsca grałaby z 2 miejscem z grupy B czyli z kimś z tej czwórki: Anglia, Walia, Słowacja, Rosja. Gdyby Anglia wyszła z pierwszego to lepiej byłoby zająć 2 miejsce. Co ciekawe Grupa B gra 1 dzień przed grupą E. Na następny dzień Portugalia gra mecz z Austrią, która jest faworytem do 2 lokaty i może będzie miała szansę jeszcze w tym meczu na 1 miejsce. Ten mecz byłby ciekawy bo pewnie żadna nie kwapiłaby się zajmować 1 miejsca wiedząc jaka drużyna będzie czekać w 1/8.

0

@DonAndresFCB Beda strzelac samobuje :)

12

@DonAndresFCB Ciekawa teoria i całkiem trafna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?