La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

konto usunięte

1

Ale beka z Rolanda w tym roku. Takich scen dawno nie widziałem na kortach. Cyrk na kołach, wielki cyrk. Jak można nie dbać o zadaszenie kortów? Jak można dobudowywać wszystko wokół, zamiast pomyśleć najpierw o zadaszeniu? To nie nożna, że na Camp Nou udało się nam zagrać podczas ulewy, w 1/2 z Realem w LM. Kilkaset kropel i piłki stają się ciężkie, błotniste, wilgotne i gry nie ma. Dlatego Garros to najgorszy moim zdaniem szlem ze wszystkich. Przynajmniej tyle dobrze, że Bautista może się ogarnie w przerwie i powalczy o seta, żeby pomęczyć Novaka.

konto usunięte

2

@Moonlight Tenis pod dachem ma zero magi przy otwartej przestrzeni.
RD to nie impreza halowa

0

@Moonlight Siła wyższa, jeśli by to zależało od organizatorów to dach byłby już w tym roku jak początkowo miał być, ale ktoś tam się nie zgadza i czepia bo coś i dlatego to wszystko się przesuwa, a każdy ocenia organizatorów choć to nie ich wina, pewnych rzeczy nie mogą zrobić bez zgody pewnych ludzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?