La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

konto usunięte

2

Jedyna informacja jaką chciałbym teraz ujrzeć to: Mustafi fichado!

8

@sewerynVeB Pogba fichado :)

0

@sewerynVeB Kupimy go być może po Euro jak jego cena wzrośnie.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB NIestety tak nasz zarząd robi interesy. Wolą płacić więcej.

konto usunięte

0

@matesfcb93 Pogba? Po co? Pomoc jest obsadzona.

4

@sewerynVeB Proszę cię, oprócz iniesty, który wiecznie w formie nie jest , nie mamy zawodnika która da nam taka jakość w pomocy, Roberto rafinhiaa narazie sie rozkręca

0

@matesfcb93 Dokładnie. Nie wiem gdzie oni widzą kompletną pomoc w naszej drużynie. Na poziomie Pogby jest tylko Iniesta, który ma już 32 lata.

1

@matesfcb93 Kupmy jeszcze z 3 pomocników, a później narzekajmy że w Barcelonie nie ma młodych kotów, którzy przenosząc się do Anglii robią karierę.

1

@sewciu50 Co ty wgl bredzisz, ? Jacy młodzi? Mi chodzi o pomoc w której jest jakość na wysokim poziomie, ...

konto usunięte

2

@sewciu50 np. kto taki robi karierę w Anglii z młodych kotów z Barcelony?

1

@Bagsik84 Najprostszy przykład, Bellerin :)

konto usunięte

2

@sewciu50 to obrońca....ale dobra, kto więcej?:)

0

@Bagsik84 Może nie konkretnie w Anglii, ale w Niemczech - Thiago ;) Miałem na myśli to, że jestem przeciwko ściągania gwiazd, za bardzo dużo pieniędzy, na rzecz spieprzenia kariery innym, nie mniej zdolnym graczom :) Rafinha, Roberto, Alen czy nawet Denis Suarez to na prawdę zdolni gracze, dlatego nie myślę że jest sens kupować kolejnego pomocnika. Arda, Roberto, Rafinha, Iniesta, Busquets, Rakitic, Denis Suarez - 7 zawodników na 3 pozycję w pomocy, czy to już nie jest za dużo?

konto usunięte

1

@sewciu50 Thiago odszedł bo sam chciał....także nie wiem czemu tu widzisz problem. w tam tym okresie nie było szansy by wygrał z Xavim czy Iniestą....a jeszcze był Cesc. gdyby poczekał to pewnie byłby teraz w podstawie. sam żałuje jego odejścia.
Bellerin....to w ogóle żart, z Alvesem nie miał żadnych szans i tak by się nie rozwinął jakby został u nas. tak samo Vidal. rozwinął się jak odszedł. tak samo Pique....nasz podstawowy stoper, ale to SAF go wypuścił na szerokie wody, a PEP ukształtował.

7 zawodników. jak pokazał ten sezon to nic nie dało, brakowało nam kreatywnego zawodnika. nie bez powodu byli przemęczeni.
Arda to nie jest kreator. Rafinha lubi grać wyżej, nie jest typowym kreatorem. Sergio i Rakitic to defensywa. Suarez to gracz na zastępstwo Neymara, Messiego. jedyny kreator Iniesta....najczęściej zmieniany zawodnik Barcelony w minionym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?