La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

1

Co do Bartry to świetnie że wybrał akurat Borussię, tam na pewno jest wstanie pokazać pełnie swoich umiejętności.
Problem pojawia się za to w Barcy, która już pożegnała się z Bartrą i Alvesem i nie mamy nikogo za nich, a odejść ma jeszcze Adriano i Verma, więc nie wygląda to ciekawie. Jeśli chodzi o prawą obronę to osobiście preferowałbym rozwiązanie- albo Bellerin, albo wcale, jak ja widziałem plotki o Mariano itd, to ja dziękuję, mamy Vidala który nie miał nawet okazji się wykazać, a jak mamy sprowadzać PO to powinien to być naprawdę ktoś kto może zastąpić Alvesa- Bellerin.
Ze środkiem obrony jest problem większy, bo trzeba kupić być może 2 stoperów, jeden to jak dla mnie musi być klasowy stoper który może wygryźć Masche ze składu a do tego powinien być młody (Marquinhos, Laporte, Mustafi), drugi to zależy od dalszych ruchów transferowych, mam tylko nadzieje że nie zostaniemy z takimi dziurami w obronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?