La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

7

Świetną opcję dodano na transfermarkt. Możemy odsłuchać, jak wymawia się nazwiska zawodników w ich rodowitych językach. Póki co dotyczy to chyba jedynie uczestników EURO.

Poniżej odwieczna zagadka.

http://www.transfermarkt.pl/marc-andre-ter-stegen/profil/spieler/74857

2

@hen0x Rzeczywiście rewelacja.

1

@hen0x Teraz tak patrze i widze, że brakuje jeszcze wielu zawodników. Mam nadzieje, że to szybko ogarną ;]

0

@hen0x Fajne i bardzo przydatne. A tak się śmiali tutaj niektórzy z Ćwiąkały i Mirosławskiego, bo mówią ter Sztejgen. Ale widzę, że i to Matju, a nie Matje w przypadku naszego ulubionego kopciucha jest poprawne. Chyba ktoś z tvp tak wymawia to nazwisko.
No to teraz tylko czekać na Masherano. Gdzieś czytałam, że powinno się wymawiać Makerano, ale może ktoś miał złe info.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?