La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

konto usunięte

16

Za nieco ponad 8 godzin wielki początek Polaków na Euro 2016. Nie wiem jak wy ale jaram się tym meczem jak debil.
Mimo wszystko liczę na zwycięstwo ponieważ tylko wtedy będzie można o coś grać na tym turnieju. Ktoś powie że mamy jeszcze dwa mecze ale u nas w zasadzie jest tak że jak przegramy pierwszy to później jest tylko gorzej, a więc dzisiaj tylko i wyłącznie 3 punkty.

Typuję 3-1 dla Polski, a bramki strzelą: Lewandowski, Milik i Lewandowski.

konto usunięte

1

@Stinger ja stawiam 1:0 dla nas....według mnie będzie mało bramek.

konto usunięte

3

@Bagsik84 Myślę że Polacy stracą bramkę z tą niepewną obroną. Nie wierzę że nagle w kilka dni Nawałka w 100% rozwiązał problem drugiego stopera, a i LO przecież nie jest tak zgrany z drużyną jak Rybus dlatego mam nadzieję że Polacy strzelą ze 3 bramki bo Irlandia na pewno coś trafi. Problem w tym że Polacy ostatnio w ofensywie nie pokazali za dużo, a Irlandia traci mało bramek... No ale to były mecze towarzyskie, a wyspiarzom trzeba pokazać kto jest lepszy.

konto usunięte

3

@Stinger to racja, zgadza się...defensywa jest słaba choć na turnieju może to będzie lepiej wyglądać. no i nie wierzę, że Irlandia straci 3 gole....oby się mylił. de facto czy mój czy Twój scenariusz ważne, żeby się sprawdził. nie ważne jak, ale najważniejsze są 3 pkt.

0

@Stinger Myślę, że będzie 2:1. Najpierw strzelimy my, potem będzie remis, nerwówka i tak pod koniec wciśniemy tę drugą bramkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?