La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

0

Jeżeli Irlandia Północna nie wygra z Ukrainą to na 100% wychodzimy z grupy.

11

@Katalonbar Najlepiej gdyby Ukraincy nie mogli zburzyc muru i mecz skonczylby sie remisem ;)

konto usunięte

3

@Katalonbar Ja liczę na dwa remisy w następnej kolejce. Po punkciku dla każdego w grupie. Oczywiście, najlepiej byłoby gdybyśmy Niemców rozklepali, ale marzyć należy z pewną dawką rozsądku :) Choć oczywiście cząstka mnie w to wierzy, że ponownie skubańców pokonamy...

konto usunięte

1

@Katalonbar Może zremisować, potem my możemy zremisować z Ukrainą w międzyczasie dostając srogi wpierdziel od Niemców, a wtedy Tryzuby mogą wyjść przed nami z lepszym bilansem. Jeszcze można przewidzieć na przykład, że Niemcy mając pewne pierwsze miejsce przed ostatnią serią meczy odpuszczą Irlandii i ci zdobędą trzy punkty zapewniając sobie awans. Czyż nie możliwe?
Edit: Przeszarżowałem z tym scenariuszem bo przecież my mamy już trzy punkty :P dobra, dobranoc bo umysł już zmęczony pora spać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?